Menu
0
Binnen 24 uur verzonden*
Gratis verzending vanaf € 49
Betalen na ontvangst mogelijk
120 jaar specialist in mannenondergoed

Maattabel uitgebreid

Olaf Benz en Manstore maattabel - sizechart

InternationaalSMLXLXXL3XL
EU456789
Confectiemaat464850525456
Taille cm8286909498102
Heup cm9498102106110114
Borstomvang cm9296100104108112
Jeans (waist) inch32½"34"35½"37"38½"40"
Hip inch37"38½"40"41½"43½"45½"
Shirts (chest) inch36"38"39½"41"42½"44"
France / España345678

 

 















Eros Veneziani maattabel - sizechart

Bestelmaat /

Order size

S-MM-LL-XLXXLOne Size
EU4-55-66-784-5
Confectie48-5050-5252-545448-50
Taille cm80-8888-9494-102102-11080-90
Heup cm949810210694-96
Borstomvang cm92-9898-104104-110110-11692-100
Lengte cm170-175175-180180-185185-190 
Lengte heup t/m tenen in cm102-105105-109109-112112-115 
      
Jeans (waist) inch28-3031-3334-3637-3828-32
      
Brief / Boxer NL/BE28-3232-3636-3838-407
Brief / Boxer DE36-3840-4244-4648-50 
Brief/Boxer France38-4244-4648-5052-54 
Brief/Boxer España40-4244-4648-5052-54 
Brief/Boxer Italia42-4446-4850-5254-56 
      
Shirts NL/BE34-3636-4042-4446-50 
Shirts DE36-3840-4244-4648-50 
Shirts France37-3840-4242-4446-48 
Shirts España40-4244-4648-5052-54 
Shirts Italia42-4446-4850-5254-56 

 



































Eros Veneziani (single sizes)

Bestelmaat /

Order size

SMLXLXXL
Jeans (waist) inch28-2930-3233-3435-3637-38
Confectie maat4850525456

 








Eros Veneziani Lak & Lederlook - Lack & Leatherlook

Bestelmaat /

Order size

S-MM-LL-XLXXL
Confectiemaat48505256

 

Door het gebruiken van onze website, ga je akkoord met het gebruik van cookies om onze website te verbeteren. Dit bericht verbergenMeer over cookies »

Schrijf je nu in voor de Tothem nieuwsbrief

Abonneer

Account aanmaken

Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.

Registreren

Recent toegevoegd

Je hebt geen artikelen in je winkelwagen

Totaal incl. btw:€0,00
Bestel nog voor €49,00 en de verzending is gratis

Taal & Valuta